Szkolny wolontariat

ZBIÓRKA DLA SCHRONISKA ZWIERZĄT W BORKU

Na początku listopada wolontariusze Szkolnego Klubu Wolontariatu zorganizowali  zbiórkę darów dla Schroniska Zwierząt  w Borku. Zainteresowanie akcją przerosło nasze najśmielsze oczekiwania, bowiem przyłączyły się do nas również nasze  przedszkolaki .    Razem udało się nam zebrać naprawdę imponującą ilość karmy, materiałów na posłania, zabawek i wielu innych przydatnych zwierzętom akcesoriów. Po zakończonej zbiórce  nasi wolontariusze zebrali zgromadzone w klasach dary , a wszystkim ofiarodawcom wręczyli symboliczne serduszko jako podziękowanie za włączenie się do akcji. Teraz zgromadzone  dary zostaną  w najbliższym czasie dostarczone do schroniska.

Całe przedsięwzięcie pokazało, że wszyscy, którzy wzięli w nim udział, mają wielkie serca i kochają zwierzęta.

Wszystkim zaangażowanym wolontariuszom w tę akcję  bardzo dziękuję za pomoc w jej  przeprowadzeniu , a wszystkim ofiarodawcom za przyniesione dary.

Alicja Czuj